Home

We mogen weer! Tot snel 

  • Heb je Corona gerelateerde klachten, blijf dan thuis en kom niet naar de sporthal.
  • Een geldig Corona toegangsbewijs (CTB) is nodig om te mogen deelnemen aan de wedstrijden. Dit geldt voor de senioren teams. Scheidsrechter, tellers, coaches hoeven geen CTB te tonen.  De coaches zullen de controles doen in de speelzaal bij het eigen team en bezoekende team. Zorg dus dat je jouw Corona Toegangsbewijs op je telefoon (of op papier) bij je hebt en neem ook een ID mee. Beide zijn nodig om een geldige controle van het Corona toegangsbewijs te kunnen doen.
    Kun of wil je geen geldig Corona toegangsbewijs tonen, kom dan niet naar de sporthal want je mag dan niet deelnemen aan de wedstrijden of als publiek aanwezig zijn
  • Alleen de sporters, begeleiding en kader hebben toegang tot de speelzaal.
  • Kleedkamers, toiletten en douches zijn open. Vanaf 13 jaar is ook hier het dragen van een mondkapje verplicht en vanaf 18 jaar 1,5 meter afstand.
  • Toeschouwers mogen alleen zitting nemen boven op de tribune en er zijn dus geen toeschouwers toegestaan in de speelzaal. CTB is verplicht en 1,5 meter afstand houden en mondkapje tot je gaat zitten.
  • De kantine zal geopend zijn, wel CTB nodig en instructies van sporthalbeheerder opvolgen.
  • Je volgt altijd de aangegeven instructies in de sporthal op zonder daarover in discussie te gaan.
  • In de entreehal van de sporthal en in de gangen draagt iedereen vanaf 13 jaar een mondkapje. Na de controle van het Corona Toegangsbewijs in de speelzaal voor iedereen vanaf 18 jaar kun je jouw mondkapje daar af doen. Na de wedstrijd, bij het verlaten van de speelzaal, doe je het mondkapje in de gangen weer op tot je buiten bent.